Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista São Paulo van 25 m² is gelegen binnen 25 minuten wandelafstand van Teatro Bibi Ferreira en binnen 1 km afstand van het MASP. Het appartement met een terras is binnen het bereik van het Winkelcentrum Center 3 gelegen.

1 badkamer wordt aangeboden aan gasten. Daarnaast vindt u er een haardroger.

Het appartement biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen.

Het 1-slaapkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Zona T in São Paulo, op 1,1 km afstand van het Winkelcentrum Cidade São Paulo. Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista heeft een welgelegen locatie op een paar stappen verwijderd van Paulista metrostation. Deze accommodatie is op 900 meter verwijderd van de dichtstbijzijnde bushalte, Parada Hospital das Clinicas.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista São Paulo
Stay In- Consolacao - Conforto E Acolhimento Com Uma Vista Incrivel Em Uma Excelente Localizacao Portaria 24H
Mobiele prijsaanbieding

Stay In- Consolacao - Conforto E Acolhimento Com Uma Vista Incrivel Em Uma Excelente Localizacao Portaria 24H

9.1
Schitterend 29 beoordelingen
22 m van de accommodatie
USD 48 USD 43
per nacht
Yume Next Consolacao
Mobiele prijsaanbieding

Yume Next Consolacao

7.8
Goed 46 beoordelingen
23 m van de accommodatie
USD 66 USD 59
per nacht
Bhomy Carlos
Mobiele prijsaanbieding

Bhomy Carlos

7.3
Goed 14 beoordelingen
45 m van de accommodatie
USD 186 USD 167
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista gelegen?
      Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista is in de wijk Zona T in São Paulo gesitueerd, op afstand van 2 km tot Teatro Bibi Ferreira.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista?
      Populaire attracties in de buurt van Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista zijn onder andere het Winkelcentrum Cidade São Paulo, dat zich op een loopafstand van 19 bevindt.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Bella Paulista en Sujinho restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista?
      Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista?
      Bij Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een broodrooster.
    • Wat is de afmeting van Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista?
      Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista meet 25 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Completo Consolacao-Perto Avenida Paulista São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten